Чому дівчатам слід їздити на велосипеді?

10 причин бути дівчиною на велосипеді (від дівчини на велосипеді)

1. Безпека.

Коли доводиться повертатись додому пізно, з велосипедом я, як дівчина, можу не перейматись, що хто-небудь причепиться: поки проїду, не встигнуть навіть придумати, що сказати.

 2. Фігура.

Навіть в найхудішої дівчини при неправильному харчуванні і не надто активному способі життя може бути целюліт. Так от – з велосипедом про нього можна забути автоматично. А ще ти завжди будеш виглядати підтягнутіше, ніж без ровера. Мовчу про гарні ноги 🙂

3. Настрій.

Відомо, наскільки частіше у нас, жінок, змінюється гормональний фон, і як це сильно впливає на відносини з іншими. Хочеш чи не хочеш вилазити зі своєї нірки, коли зла чи засмучена, але після того, як проїжджаєш на велику хоча би хвилин 10, весь негатив кудись випаровується!

4. Здоров’я.

От в чому чоловікам точно пощастило, це у фізичній витривалості – тому дівчатам часто доводиться плентатись позаду у походах чи під час бігу. А от пересідаєш на ровер – і за декілька місяців можеш брати участь в Чемпіонатах! Серце стає, як в супергероїні.

5. Сексуальність.

Якщо ти вже їздила на велосипеді, то 100% зауважувала, як на тебе обертаються чоловіки. Не знаю, в чому секрет, але на велосипедах дівчата видаються більшості чоловіків більш сексуальними.

6. Економія.

Якщо ти їздиш тільки на роботу і назад, то все одно витрачаєш в місяць як мінімум 130 грн на проїзд (не враховуючи вихідних), причому, часто серед жахливого запаху настояного чоловічого тестостерону – звільни себе від цих мук, ти ж дівчина! На зекономлені гроші, до речі, зі спокійною совістю можна буде купити шоколадок – в будь-якому випадку, зженеш.

7. Час.

Ми, жінки, доволі часто зловживаємо нашим неписаним правом на запізнення. Причому, в цивілізованих країнах такої привілегії окремо за дівчатами не водиться. Суттєвий плюс – ти не стоятимеш в заторах. З велосипедом ти майже навчишся телепортуватись – це дуже зручно.

8. Підбори.

Якщо я їду на велику в підборах, мене обов’язково протягом дня запитають, чи це не тяжко. Логіки такого запитання я, чесно, не розумію – на підборах значно легше їхати, ніж іти!

9. Стиль.

Велосипед – це модний аксесуар, частина характеру, деталь твого яскравого образу, а в жінок – ще й ознака незвичайності і активності.

10. Незалежність.

На ровері ти заїдеш куди завгодно і в яку завгодно пору доби. І час регулюєш сама! І це відчуття незалежності і впевненості дає спокій.

Тому – вибирай свою конячку, давай їй ім’я – і лети по вітру! Або краще не лети, а уважно їдь.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s